Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

"Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu." (George Bernard Shaw)

 

23. května 2011

Vytvořeno 2011-05-23 12:57:11 | Poslední změna 2011-05-23 13:03:18
A tak začalo zkouškové se vším všudy. Učení, málo času, stresy atd:. Zatím se snažím a na blog se chodím odreagovat. Nevím jak budu stíhat jiné rubriky, ale pokusím se více zapracovat na rubrice "Gastronomický kalendář", protože s gurmánskými festivaly jakoby se roztrhl pytel.

O víkendu jsem zkoušela cizrnový salát - stejný jako bramborový, akorát místo brambor cizrna - a dopadl výborně. Asi jej častěji zařadím do svého jídelníčku. Taky jsem opět pekla výborné muffinky, které peču čím dál častěji a v čím dál větším množství. Chystám pro Vás muffinkový speciál... :-)
Jinak co se týče jídla byl tento víkend spíše nudný, protože kromě cizrnového salátu s krůtím masem, muffinků a italské rychlovky (viz Letem kulinářským světem) jsem nic přeborného nevařila. Neměla jsem náladu a ani moc času.

Jinak červnový Apetit i Gurmet mám už doma a skoro pročtené... :-). Tak až bude chvíli čas, tak se pustím do testování receptů.

Hezký den: Leňulka
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one